• Українська
  • Русский
✆ (032) 232-29-18 ✆ (068) 92 57 094

Флаєри

Виготовлення та друк флаєрів у Львові з доставкою по Україні

Такий вид поліграфічної продукції, як флаєри, вже давно став одним із найбільш популярних. Ці рекламні листівки дають можливість розмістити багато корисної інформації про товари чи послуги, при цьому мають компактний розмір і зручний формат. Друк флаєрів у Львові стає надзвичайно поширеною послугою, адже продукція ідеально підходить для роздачі на вулиці, розміщення на презентаційних стійках, розсилки поштою тощо. Ресторани, готелі, нічні клуби, магазини побутової техніки та електроніки, мовні центри, салони краси та інші заклади активно використовують флаєри як чудовий маркетинговий інструмент для просування своїх товарів та діяльності компанії. Вони незамінні при проведенні короткотермінових акцій та спеціальних пропозицій, а також використовуються в якості запрошення на різноманітні заходи.

Флаєри – ефективний та недорогий спосіб реклами

Для того, щоб флаєри, які промоутери будуть роздавати на вулицях, зацікавили потенційних покупців, а не опинилися в найближчому смітнику, потрібно уважно поставитись до їхнього виготовлення. Оскільки друк флаєрів у Львові коштує дешево, багато компаній вирішують купити великий тираж, не надто дбаючи про якість наповнення. Проте в цьому випадку кількість не завжди виграє. Компанія “Арт-Лінія” велику увагу приділяє створенню яскравого та влучного дизайну флаєрів, які “б’ють” точно в ціль. Замовити у нас друк флаєрів вигідно завдяки таким перевагам:

  • Продуманий дизайн, який приверне увагу клієнтів і створить позитивне враження про вашу фірму.
  • Гарантована якість та чіткість зображення.
  • Швидкі терміни друку флаєрів – 2-3 робочі дні.
  • Комплексне виготовлення, яке включає розробку дизайну, друк флаєрів у Львові й доставку в інші міста України.
  • Низькі ціни, завдяки яким придбати продукцію зможуть власники невеликого бізнесу.

Вартість виготовлення замовлення буде залежати від складності макету та тиражу. Всі деталі обговорюються в індивідуальному порядку.