• Українська
  • Русский
 ✆ (032) 232-29-18 ✆ (068) 92 57 094

ФІРМОВІ КОНВЕРТИ З ЛОГОТИПОМ

Друк на конвертах як невід’ємний елемент корпоративного стилю

Ведення ділової кореспонденції – це важлива частина взаємовідносин і побудови довготривалих і міцних стосунків з клієнтами чи партнерами по бізнесу. Поштою надсилаються документи, доручення, запрошення на промо заходи, рекламні листівки, тому важливе значення має упаковка цих паперів. Фірмовий конверт з логотипом компанії є чудовим способом привернути увагу клієнта і сформувати у нього позитивне враження. Він ідентифікується набагато краще, ніж звичайні конверти, тому додають організації додаткового статусу. Яскравий і красивий дизайн, виконаний  у фірмовому стилі компанії, одразу викличе у одержувача позитивну реакції і надасть вашому листу особливу цінність. Друк на конвертах коштує достатньо дешево, при цьому відіграє неабияку роль у формуванні хорошого іміджу фірми серед споживацької аудиторії.

Фірмові конверти з логотипом для будь-яких рекламних цілей

Окрім листування з клієнтами і діловими партнерами, конверти також широко використовуються як сувенірна, рекламна продукція, при розсилці комерційних пропозицій і каталогів продукції, привітань з нагоди свята і запрошення на той чи інший захід, який влаштовує компанія. Якщо ви хочете придбавати фірмові конверти з логотипом за низькою ціною, замовити їхнє виготовлення можна в рекламній агенції “Арт-Лінія”. Ми здійснюємо друк на конвертах такого типу:

Вартість друку на конвертах залежить від обраного вами тиражу, виду продукції та складності зображення. Наші спеціалісти розроблять якісний дизайн, який буде привертати увагу в одержувача, тому виготовлена продукція буде ефективною. Купити фірмові конверти з логотипом можуть жителі Львова, а також інших міст України.