• Українська
  • Русский
✆ (032) 232-29-18 ✆ (068) 92 57 094

ФІРМОВІ КОНВЕРТИ З ЛОГОТИПОМ

Друк на конвертах як невід’ємний елемент корпоративного стилю

Ведення ділової кореспонденції – це важлива частина взаємовідносин і побудови довготривалих і міцних стосунків з клієнтами чи партнерами по бізнесу. Поштою надсилаються документи, доручення, запрошення на промо заходи, рекламні листівки, тому важливе значення має упаковка цих паперів. Фірмовий конверт з логотипом компанії є чудовим способом привернути увагу клієнта і сформувати у нього позитивне враження. Він ідентифікується набагато краще, ніж звичайні конверти, тому додають організації додаткового статусу. Яскравий і красивий дизайн, виконаний  у фірмовому стилі компанії, одразу викличе у одержувача позитивну реакції і надасть вашому листу особливу цінність. Друк на конвертах коштує достатньо дешево, при цьому відіграє неабияку роль у формуванні хорошого іміджу фірми серед споживацької аудиторії.

Фірмові конверти з логотипом для будь-яких рекламних цілей

Окрім листування з клієнтами і діловими партнерами, конверти також широко використовуються як сувенірна, рекламна продукція, при розсилці комерційних пропозицій і каталогів продукції, привітань з нагоди свята і запрошення на той чи інший захід, який влаштовує компанія. Якщо ви хочете придбавати фірмові конверти з логотипом за низькою ціною, замовити їхнє виготовлення можна в рекламній агенції “Арт-Лінія”. Ми здійснюємо друк на конвертах такого типу:

  • євроконверти з вікном або без. Розмір такого виробу – 110*220 см;
  • С5, що використовуються для розсилання нестандартних за розміром карток або листівок (165*229 см);
  • С4, що мають верхні і бічні клапани. Підходять для документів формату А4, ділової кореспонденції, журналів, брошур, рекламних проспектів та іншої брендової продукції.

Вартість друку на конвертах залежить від обраного вами тиражу, виду продукції та складності зображення. Наші спеціалісти розроблять якісний дизайн, який буде привертати увагу в одержувача, тому виготовлена продукція буде ефективною. Купити фірмові конверти з логотипом можуть жителі Львова, а також інших міст України.