• Українська
  • Русский
✆ (032) 232-29-18 ✆ (068) 92 57 094

Підставка під посуд

НАЯВНІСТЬ ПІДСТАВКИ В РЕСТОРАНІ – ОЗНАКА ЯКІСНОГО ЗАКЛАДУ, ГІДНОГО ВАШОЇ УВАГИ

Костери / бірдекелі – це підставки під напої, невід’ємний атрибут пивних закладів, кафе, ресторанів.  Такі підставки виготовляють декількома способами: шовкотрафаретним або офсетним друком. На сьогоднішній день костери можна побачити не тільки в барі, але і в звичайному офісі на робочому столі. Підставка під кухоль, як і інші промо матеріали, служить ефективним засобом впливу на Ваших потенційних клієнтів.

Стандартні розміри костерів 90 мм. За бажанням замовника підставки можна  зробити різної форми і розміру.

Переваги використання підставок під напої для Вашого бізнесу:

Практичність. Підставки допомагають захищати поверхню меблів від пошкоджень і забруднень.

Довгострокове нагадування про Вашу компанію. Часте “потрапляння” підставок під чашки перед очима клієнта підвищує запам’ятовування Вашого закладу. До того ж яскравий, барвистий дизайн обов’язково приверне увагу до такого рекламного атрибуту.

Носій реклами. У неформальній атмосфері відпочинку, розсіяна увага клієнта зосереджується на предметах, які знаходяться на його столику. Підставка під чашку з логотипом компанії  рекламує товар і створює позитивне враження про Ваш заклад.

Якщо Ви хочете, щоб Ваш клієнт про Вас пам’ятав, при цьому не витрачаючи значних коштів на рекламу свого закладу або продукції – замовте  виготовлення підставок під посуд у нас.

Ми гарантуємо високу якість виконання замовлення будь-якої складності.