• Українська
  • Русский
 ✆ (032) 232-29-18 ✆ (068) 92 57 094

Послуги рекламної агенції "АРТ-ЛІНІЯ"

НАНЕСЕННЯ ЛОГОТИПІВ НА СПЕЦОДЯГ – ЦЕ ВИГІДНЕ РІШЕННЯ, ЗА ДОПОМОГОЮ ЯКОГО ВАШ БІЗНЕС СТАНЕ БІЛЬШ ПРИБУТКОВИМ ТА ВІДОМИМ

При виборі спецодягу люди зазвичай орієнтуються на практичність і міцність матеріалу, з якого він виготовлений. Однак, дизайн і зручність спецодягу теж дуже важливий критерій. Ідеальне рішення для спецодягу – логотип. Наявність логотипу на спецодязі додасть компанії унікальність і допоможе створити свій стиль. Завдяки цьому престиж Вашої компанії може помітно зрости.

Велике значення тут має психологічний фактор: клієнт бачить, що Ваші співробітники у спецодязі з логотипом фірми і відразу оцінює серйозність підходу до організації праці. Це, безумовно, залишить хороше враження про фірму. Найчастіше нанесення логотипу на спецодяг відбувається трьома способами: вишивка, шовкографія, термодрук.

Вишивка – це один з найбільш вдалих способів нанесення логотипу на спецодяг. Робота машини помітно підвищує якість роботи: створюється особливий формат малюнка, над яким вишивальні машини будуть працювати. Великий плюс такої технології в тому, що цей формат малюнка можна буде використовувати повторно при необхідності.

При використанні шовкографії можна домогтися особливо яскравого і чіткого малюнку, так як використовується широкий діапазон фарб і тканин, на які вона буде наноситися. Найважливіша частина шовкографії полягає в тому, щоб виготовити трафарет, за допомогою якого і буде наноситися малюнок на обраний Вами спецодяг.

Термодрук є одним з найпоширеніших способів нанесення логотипу на спецодяг, так як є найпростішим способом. За допомогою певних технологій створюється векторний формат, за яким створюється термоплівка. Термоплівку прикріплюють до виробу термопрессом. Кожен з цих способів має свої переваги,  наприклад,  термодрук є найдешевшим, а вишивка і шовкографія відрізняється своєю міцністю.

ОФОРМЛЕННЯ ВІТРИН МАГАЗИНІВ ПЛІВКАМИ – ЯКІСНИЙ ТА ДОСТУПНИЙ СПОСІБ ПРИВЕРНУТИ УВАГУ

Розмістити на вітрині магазину чи кафе можна абсолютно будь-яку інформацію від назви та часу роботи до діючих акції і знижок, що діють у закладі.  Оформлення вітрин проводитися  методом аплікації або використовується повноколірний друк на  плівці і наноситися на вітрину листами, також використовується перфорована плівка (ONE VISION), яка не краде світло усередині приміщень.

ПОСЛУГИ ДИЗАЙНЕРА

Дизайн – це одне з базових засобів формування корпоративного стилю (corporate identity, brand identity), створення всього комплексу рекламно-інформаційної поліграфічної продукції, POS матеріалів, рекламних зовнішніх об’єктів, інтернет-сайтів, а також програмних інтерфейсів. Рекламне агентство «АРТ-ЛІНІЯ» спеціалізується на наданні послуг в області дизайну: розробка фірмового стилю, розробка логотипу, дизайн поліграфічної продукції, дизайн упаковки, графічний та веб дизайн, виготовлення web-сайтів і т.д. Дизайнери РА «АРТ-ЛІНІЯ» володіють креативним мисленням, багатим творчим і виробничим досвідом. У своїй роботі наші фахівці застосовують сучасні засоби і технології дизайну, забезпечують високу якість проведених розробок.
Наші дизайнери здатні запропонувати яскраві рекламні ідеї, а копірайтери доповнять їх захоплюючими текстами і слоганами.