Брелки

ЕЛЕГАНТНИЙ І СТИЛЬНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ БРЕЛОК З ЛОГОТИПОМ СТАНЕ ВІДМІННИМ ПОКАЗНИКОМ ІМІДЖУ ВАШОЇ КОМПАНІЇ

При відносно невеликих витратах, брелки з логотипом володіють високою функціональністю – вони ефективно підвищують упізнаваність Вашого бренду, поєднують в собі простоту виготовлення, а також яскравий і оригінальний зовнішній вигляд.

Рекламна агенція «АРТ-ЛІНІЯ» пропонує послуги з виготовлення брелків з фірмовим логотипом компанії. Ми виробляємо брелки з логотипом в будь-якій кількості, і в максимально короткі терміни завдяки сучасному, автоматизованому обладнанню.

Пропонуємо вам розглянути декілька різних видів брелків:

Металеві брелки: такі сувенірні брелки мають солідний вигляд, на них доцільно робити лазерне гравіювання Вашого логотипу, оскільки воно дозволяє в точності відтворити малюнок, але тільки одного кольору. Металеві брелки можуть бути: прямокутні, овальні, круглі, плоскі, опуклі, а також нестандартних форм за індивідуальним замовленням.

Брелки акрилові (пластикові) з поліграфічною вставкою: акриловий брелок – це прозорий герметичний корпус, всередині якого розміщується поліграфічна вставка з двостороннім друком бажаного клієнтом зображення.