• Українська
  • Русский
✆ (032) 232-29-18 ✆ (068) 92 57 094

Ділові щоденники

ДАРУЙТЕ ЩОДЕННИКИ З ЛОГОТИПОМ ВАШОЇ КОМПАНІЇ ПАРТНЕРАМ ПО БІЗНЕСУ, КОЛЕГАМ, ДРУЗЯМ, РОДИЧАМ, А МИ З ЗАДОВОЛЕННЯМ ДОПОМОЖЕМО ВАМ У ВИГОТОВЛЕННІ!

Життя і успіх ділової людини це перш за все, чітко розпланований час роботи, план завдань на сьогодні, перспектива на майбутні рішення, які необхідно детально обміркувати.
Ось тоді і буде ефективно працювати Ваш щоденник з логотипом.

Варіанти поєднання шкірзамінників і шкіри формату А5

foto-obkladunok
foto-obkladunok

На обкладинках передбачено місце для персональної інформації замовника – тиснення логотипу, року і т.д.

Найпопулярнішим варіантом щоденника, які виготовляються під замовлення, вважаються щоденники з фірмовою символікою компанії. Корпоративні щоденники з логотипом свідчать про респектабельності, стабільності, успіху і процвітання фірми.

Такий діловий акссесуар буде не тільки гармонійним подарунком на свято і урочисту подію для Ваших постійних клієнтів, але може і використовуватися як і для заохочення в роботі для Ваших співробітників.
Рекламна агенція «АРТ-ЛІНІЯ» пропонує зробити цікаве доповнення до іміджу Вашої компанії – щоденники з логотипом, які Ви зможете подарувати на будь-якій діловій зустрічі або вручити як подарунок на свято кожному своєму співробітникові.

В арсеналі нашої фірми запропоновані різноманітні рішення по обкладинках для щоденників, які можуть задовольнити Ваші будь-які потреби.