• Українська
  • Русский
✆ (032) 232-29-18 ✆ (068) 92 57 094

Ділові щоденники

ДАРУЙТЕ ЩОДЕННИКИ З ЛОГОТИПОМ ВАШОЇ КОМПАНІЇ ПАРТНЕРАМ ПО БІЗНЕСУ, КОЛЕГАМ, ДРУЗЯМ, РОДИЧАМ, А МИ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ ДОПОМОЖЕМО ВАМ У ЇХ ВИГОТОВЛЕННІ!

Життя і успіх ділової людини це, перш за все, чітко розпланований час роботи, план завдань на сьогодні, перспективи та майбутні рішення, які необхідно ретельно обміркувати.
Ось тут і буде ефективно працювати Ваш щоденник з логотипом!

Варіанти поєднання шкірзамінників і шкіри формату А5

shablon

На обкладинках передбачено місце для персональної інформації замовника – тиснення логотипу, року і т.д

foto_obkladunok

Одним із найбільш популярних варіантів щоденників, що виготовляються на замовлення, вважаються щоденники з фірмовою символікою компанії. Корпоративні щоденники з логотипом компанії свідчать про респектабельність, стабільність, успішність і процвітання фірми.

Такий діловий аксесуар буде не тільки гармонійним подарунком на свята та урочистості для Ваших постійних клієнтів, але може використовуватися і для заохочення в роботі Ваших співробітників.

Рекламна агенція «АРТ-ЛІНІЯ» пропонує зробити цікаве доповнення до іміджу Вашої компанії – щоденники з логотипом, які Ви зможете подарувати на будь-якій з ділових зустрічей або вручити як подарунок на свято кожному своєму працівникові.

В арсеналі нашої фірми запропоновані різноманітні рішення для обкладинок щоденників, здатні задовольнити будь-які Ваші смаки.