• Українська
  • Русский
✆ (032) 232-29-18 ✆ (068) 92 57 094

Еко-сумки

Екологія і реклама. Виявляється можна об’єднати такі різні поняття не тільки в рекламних слоганах, а пропонуючи покупцеві якісні, корисні і безпечні для навколишнього середовища та людей еко-сумки  з логотипом.

Багато фірм наносять свою рекламу на горнята, футболки, ручки, що є ефективним маркетинговим ходом. Але, Ви можете презентувати свою компанію набагато краще за інших, роблячи свій внесок в збереження довкілля. Потенційні клієнти будуть знати, що вони мають справу з компанією, яка дбає не лише про власний бізнес, а також про навколишнє середовище.

Останній фактор дозволяє активно застосовувати дану продукцію в якості засобу для проведення промо-акцій – адже популярний тренд з барвистою рекламою, а саме такими і є еко-сумки з логотипом, безсумнівно, виконає своє основне завдання.

Застосовувані в даному випадку способи нанесення зображення (шовкографія, друк сублімації), дозволяють створити справжні витвори рекламного мистецтва, які ненав’язливо будуть просувати або товарний знак, або товар, що випускається Вашою компанією.

Еко-сумки є інноваційним, стійким способом реклами Вашого бізнесу, яка пропонує практичні, менш шкідливі для навколишнього середовища упаковки для роздрібної торгівлі.