• Українська
  • Русский
✆ (032) 232-29-18 ✆ (068) 92 57 094

Магніти на замовлення

Виготовлення магнітів – хороший і недорогий рекламний хід

Звичайна людина заглядає в холодильник по кілька разів на день, та й часу поруч нього проводить багато. Природньо, що при цьому вона так чи інакше звертає увагу на магніти, а також на те, що на них зображено. Якщо це логотип вашої компанії, ви отримуєте чудову можливість збільшити продажі своїх товарів чи послуг. Виготовлення магнітів на замовлення є найбільш поширеним, оригінальним та ефективним рекламним методом, який дозволяє привернути увагу великої кількості потенційних клієнтів. Презентувавши такий невеличкий сувенір з корисною інформацією про компанію чи торгову марку, ви збільшуєте свої шанси на успіх. Фірмові магніти, які можна замовити та подарувати клієнтам з нагоди свята чи як подяку за вдалу співпрацю, довгий час залишатимуться у них не лише в офісі, але й вдома.

Друк на магнітах з вигодою для вас

Якщо ви хочете доповнити свою рекламну кампанію, виготовлення магнітів за замовлення стане чудовим промо ходом. Така продукція зробить фірму більш помітною, приверне увагу потенційних покупців та збільшить продажі. Кріпити магніти можна на будь-яку поверхню – холодильник, офісну дошку, сейф, системний блок комп’ютера та іншу техніку. Вони легко переміщуються з одного місця на інше, а тримаються без додаткових засобів у вигляді клею чи цвяхів.

Ви можете дешево купити брендові магніти плоскі, м’які або у пластиковому корпусі з поліграфічною вставкою. Ціна виготовлення досить низька, тому придбати партію буде по кишені будь-яким компаніям. Рекламна агенція “Арт-лінія” займається розробкою дизайну та виробництвом магнітів на замовлення. Наші спеціалісти запропонують цікаві варіанти оформлення рекламної інформації на магніті, аби ви обрали найкращий. Вартість виготовлення буде залежати від складності макету і використовуваних матеріалів, однак ми завжди зможемо знайти оптимальне рішення, яке задовольнить клієнта.