• Українська
  • Русский
✆ (032) 232-29-18 ✆ (068) 92 57 094

Посуд

ЗРОБІТЬ ПОДАРУНОК КЛІЄНТАМ З НАГОДИ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ АБО ДО СВЯТА – ПОДАРУЙТЕ ЗРУЧНІ ГОРНЯТКА З ЛОГОТИПОМ КОМПАНІЇ

Останнім часом стала популярною різноманітна сувенірна продукція з нанесеними зображеннями. Чашки із зображенням логотипу займають особливе місце серед сувенірної продукції. Такі чашки замовляють на дні народження, весілля чи на інші свята.

Наша компанія займається також виготовленням дитячих чашок з нанесенням зображень мультиплікаційних героїв, улюблених героїв фільмів і телепередач. Наші дизайнери пропонують свої послуги по створенню оригінальних зображень для нанесення на чашку, розробці чудових колажів.

Хороший бізнесмен ніколи не втратить можливість зайвий раз прорекламувати свою продукцію. Горнятка – відмінний майданчик для реклами. Нанесення на горнятка логотипу та слогану компанії гарантує стовідсоткову їх запам’ятовуваність, адже їх використовують щодня і неодноразово. Роздавайте горнятка з Вашими слоганами на виставках та інших масових заходах або просто в якості рекламної акції. Чашка з логотипом компанії – дійсно іміджевий продукт і діє він часом ефективніше, ніж численні банери на вулицях, адже реклама в такому випадку не є нав’язливою.