• Українська
  • Русский
✆ (032) 232-29-18 ✆ (068) 92 57 094

Промо ручки з логотипом

Друк на ручках – реклама, яка завжди під рукою

На робочому столі кожного офісу чи організації завжди є ручки та олівці. Це канцтовари №1, які використовуються щодня для ведення записів чи нотаток, підписування документів тощо. Враховуючи таку популярність та затребуваність, варто використати це приладдя в якості рекламного інструменту свої компанії. Сьогодні ручки з логотипом – це недорогий і практичний сувенір, який допоможе якісно та швидко ознайомити велику аудиторію з необхідною інформацією. Промо ручки, які зможете подарувати своїм клієнтам, завжди будуть на видноті і не дадуть забути про вашу компанію. Зовнішній вигляд такої сувенірної продукції та інформаційне навантаження здійснюють на оточуючих позитивний вплив, робить вашу фірму більш помітною.

Фірмові промо ручки на будь-який смак та гаманець

Під час проведення різноманітних семінарів, виставок, рекламних акцій ручки з логотипами можуть успішно застосовуватись в якості невеличких сувенірних презентів для всіх учасників. Це допоможе вам прорекламувати свою фірму, залучити нових клієнтів, тим самим збільшуючи прибуток компанії. Купити таку продукцію – це чудове рекламне рішення, адже за рахунок низької вартості і широкого використання, промо ручки стають вигідним капіталовкладенням, яке в повній мірі виправдовує себе. Агенція “Арт-Лінія” пропонує виготовлення ручок з логотипом в такому форматі:

  • пластикові, які коштують дешево, тому ви можете замовити одразу велику партію канцтоварів. Їх можна роздавати на презентаціях, а також в якості бонусу за покупку;
  • металеві, що мають більш солідний вигляд. Такий сувенір можна подарувати діловому партнеру для подальшої співпраці чи подяки за роботу.

Якщо ви хочете придбати ручки з логотипом своєї компанії, наша рекламна агенція запропонує низькі ціни, оперативні терміни виконання та високу якість продукції.
На ручках буде нанесений логотип, слоган або контактна інформація. Вашим клієнтам буде приємно отримати в подарунок такий корисний сувенір.