• Українська
  • Русский
✆ (032) 232-29-18 ✆ (068) 92 57 094

Термочашки та пляшки

Термочашки з логотипом: ефективна реклама за доступною вартістю

У сучасному світі телекомунікаційних технологій від ефективності побудови маркетингової політики компанії залежить її успіх. Реклама має буди донесена до кінцевого споживача за допомогою різноманітних носіїв, в тому числі і матеріальних. Термочашки з логотипом визнані ефективним засобом подачі інформації, оскільки її демонстрація частіше за все обмежується лише терміном служби самого виробу (який, до речі, може бути досить тривалим). Друк фірмового логотипу здійснюється різними способами, вибір яких залежить від матеріалу, використаного для виготовлення посуду. Це також обумовлює і вартість послуги. Замовити термочашки з логотипами та іншу рекламну продукцію пропонує компанія «Арт-Лінія». Дизайн термочашок, а також пляшок з логотипами буде розроблений у відповідності до побажань клієнта при подальшому погодженні.

Замовлення пляшок з логотипами та іншої брендової продукції за доступними цінами

Термочашки з логотипами та фірмові пляшки стануть у нагоді в наступних ситуаціях:

  • при приведенні промоакцій та різноманітних заходів;
  • для піднесення в якості подарунків партнерам, клієнтам, співробітникам;
  • пляшки з логотипом та іншу подібну продукцію можна запропонувати купити за умовну ціну разом з основними товарами при проведенні різноманітних акцій;
  • такі рекламні продукти стануть відмінними призами під час організації конкурсів, розіграшів та інших подібних заходів.

Пляшки з логотипами – це предмет повсякденного вжитку. Тож інформація про вашу компанію буде постійно знаходитися у полі зору. Термочашки з логотипами зручно брати із собою у подорожі, відрядження та інші поїздки, під час яких їх побачить велика кількість людей. Наші послуги обійдуться вам дешево, а ми спонукаємо потенційних клієнтів придбати саме ваші товари. Компанія «Арт-Лінія» – це якісні рекламні послуги для будь-якого бізнесу!