• Українська
  • Русский
✆ (032) 232-29-18 ✆ (068) 92 57 094

Значки

МЕТАЛЕВИЙ ЗНАЧОК З ЛОГОТИПОМ КОМПАНІЇ – МАЛЕНЬКА ОЗНАКА КОРПОРАТИВНОГО СТИЛЮ, ЯКА ВІДІГРАЄ ВЕЛИКУ РОЛЬ В ПРОЦВІТАННІ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Значки з логотипом – це дієвий спосіб реклами бренду компанії і просто незамінний атрибут рекламних компаній і відмінний промо-сувенір на презентаціях, виставках і семінарах.  Такі значки зручно застосовувати на різних конференціях, семінарах, виставках, та інших заходах. Фірмові значки з логотипом компанії сприяють ефективному встановленню контактів з потенційними клієнтами.

Значки вже багато років користуються високим попитом на ринку рекламно-сувенірної продукції як ефективний рекламний сувенір. Сам по собі значок може нести різне змістовне та інформаційне навантаження, в залежності від мети його використання.

Основними перевагами такого виду рекламної сувенірної продукції є їх невисока вартість, велике поле під нанесення логотипу, а також можливість виготовлення великої кількості значків в стислі терміни. Сувенірні значки можуть бути різні за формою та розміром, найбільшою популярність користуються круглі значки діаметром 25 мм, 43 мм.