• Українська
  • Русский
✆ (032) 232-29-18 ✆ (068) 92 57 094

Флеш дошки

ЦІНИ ЦІЛКОМ ДОСТУПНІ, ЯКІСТЬ ФЛЕШ ДОШОК ГАРАНТОВАНА

Прогрес не стоїть на місці. Згадайте крейдяні дошки, на яких Ви писали в школі – здавалося б, що нового може бути винайдено в цій сфері? Відповідь існує – LED (флеш) дошки, інноваційний продукт, що втілив у собі всі сучасні технології в сфері мультимедіа та зовнішньої реклами.

Уявіть собі рекламну вивіску, на поверхню якої Ви зможете щодня самостійно наносити нову інформацію, видаляти стару і при цьому вона буде добре помітна і вдень, і вночі. Написи і малюнки наносяться на поверхню дошки за допомогою спеціальних водостійких маркерів, дошка і сам напис світяться яскравим флюресцентним світлом, що забезпечує відмінну видимість навіть в сонячний день на великих відстанях. Можливе використання різних кольорів – червоний, синій, зелений і т.д. Вони легкі в експлуатації і установці, при цьому широкий вибір моделей дозволить Вам підібрати пристрій, який максимально відповідатиме Вашим потребам.

Крім перерахованого вище флеш дошки можуть призначатися і для домашнього використання – в ​​якості відміннї альтернативи старим методам записів. Вони дуже зручні для зберігання актуальної інформації, повсякденних заміток і завдань. Існують формати таких дощок ідеальні для використання вдома або в офісі.

Таким чином якщо Ви хочете крокувати в ногу з часом, використовуючи вдома, на роботі або в своєму бізнесі останні технологічні новинки, то LED дошки це Ваш вибір.