• Українська
  • Русский
✆ (032) 232-29-18 ✆ (068) 92 57 094

Фрейм лайт

Світловими рекламними панелями в даний час прикрашено дуже багато вітрин магазинів, банків, торговельних точок і т.д. За зовнішнім виглядом, яскравістю та розмірами світлових панелей представлено дуже багато і існуючі в даний час технології дозволяють реалізувати практично будь-які рішення в сфері інтер’єрної реклами, в тому числі і в частині оформлення інтер’єрів світловими панелями.

Framelight (фрейм-лайт) є найпоширенішим видом тонких світлових панелей. В даний час ці панелі є основним продуктом на ринку завдяки своїй ергономічності та гарному екстер’єру.

Світлові світлодіодні панелі Framelight набагато тонші звичайних лайтбоксів, що значно розширює сферу їх застосування, покращує зовнішній вигляд і підвищує зручність використання світлової реклами. Система торцевого світлодіодного підсвічування дозволяє світловим панелям світитися яскраво і рівномірно, в той же час витрачати до 10 разів менше електроенергії, ніж світлові короби інших моделей такого ж розміру. Конструкція світлових панелей дає можливість легко і швидко змінювати зображення. Невелика вага значно спрощує установку і обслуговування.

Застосування: Світлова реклама всередині приміщень. Двостороння система фрейм-лайт стала стандартом реклами у вікнах банківських установ.

Розміри: Діапазон форматів: від А4 до формату 1500х3000 мм, товщина 35 мм/43 мм для одностороннього / двостороннього варіанту.

Матеріали: Алюмінієві профілі, спеціальне акрилове скло для торцевого підсвічування, світлодіодне підсвічування.

Кольори: Базовий колір профілю: «матове срібло». Можливе фарбування в інші кольори.

Електричні характеристики: Напруга 220В. Споживана потужність від 8Вт до 50Вт в залежності від формату.