Вуличні штендери: виносні рекламні щити | АРТЛІНІЯ м. Львів: рекламні продукти та їх виготовлення

Штендери

Фірмові штендери як заклик зайти і купити товар

Ефективним засобом привернення уваги потенційних покупців, які проходять повз ваш офіс чи магазин, є встановлення штендера, або спотикача. Це одно- чи двосторонній виносний рекламний щит, який використовується для інформування споживачів про товари, послуги та спеціальні пропозиції компанії. Встановлюють вуличні штендери біля магазинів, закладів харчування, офісних будівель, а також в торгових залах. Вони стають своєрідною перепоною до руху, а тому людина обов’язково зверне увагу на інформацію, що на ньому зображена. Якщо її зацікавить пропозиція, вважайте, що клієнт уже ваш.  Варто лише подбати про цікаве наповнення промо щита.

Виносні рекламні щити

Застосування виносних щитів у рекламній практиці має вирішальне значення. Брендовий штендер привертає увагу перехожих і вказує на розміщення магазину чи торгової точки, допомагаючи споживачу швидко знайти заклад. Також ця конструкція перераховує цікаві пропозиції, які ви надаєте покупцям, а також інформує про плановані заходи. Можна замовити виготовлення таких видів штендерів:

  1. Двосторонній розкладний, який представляє собою металеву раму з пластиковими панелями. Може використовуватись як на вулиці, так і всередині приміщення.
  2. Одно- чи двосторонній нерозкладний, що має форму букви “Т” на ніжках. Зображення і текст друкують на плівку, яка клеїться на основу.
  3. Рекламний щит, виготовлений без металевої рами. Коштує дешево і може встановлюватись лише у приміщеннях.
  4. Вуличний штендер з клік-системою, оснащений прозорим екраном. Це дозволяє часто замінювати надруковані плакати.

Купити штендер по доступній ціні ви зможете в тому випадку, якщо звернетесь в рекламну агенцію “Арт-Лінія”. Наші спеціалісти ретельно продумають дизайн виносного щита, аби він обов’язково привернув увагу потенційного клієнта.  Вартість виготовлення штендера залежить від обраного макету та особливостей конструкції. Придбати штендери можуть власники бізнесу зі Львова, а також інших міст України.

Клієнти