Cтелли | АРТЛІНІЯ м. Львів: рекламні продукти та їх виготовлення

Рекламні стелли

Комплексна робота з клієнтом, дизайн, супровід замовлення, виготовлення, доставка
Досвід, стабільність, розвиток – гарантия совершенной роботи
Широкий асортимент товарів та послуг в одній компанії

Стелла – це  об’ємна рекламна конструкція, найчастіше вузька і довга з інформацією про організацію чи фірму. Стелли можуть бути як стаціонарними (розміщуються вздовж автомагістралей і на внутрішній території компанії), так і переносними (використовуються на виставках і презентаціях). Але в будь-якому випадку виготовлення стели допоможе сформувати позитивний імідж Вашої компанії і відрізнити Вашу продукцію від продукції конкурентів.

Особливість стели в тому, що вона залишає простір для Вашої фантазії, стела не обмежена певними рамками і завжди є можливість використовувати нові елементи.
Стелли можуть розташовуватися в різних місцях: стели для АЗС, при в’їзді в місто, перед бізнес-центром, перед автосалонами. Стелли можуть бути з підсвічуванням і без нього, плоскі та об’ємні.
На під’їздах до великих торгових центрів, все частіше можна побачити двох і тригранні стелли з логотипом центру. Стелли можуть бути найрізноманітніших форм. Це може бути і абстрактна конструкція, що представляє собою поєднання декількох рубаних форм (трикутники, ромби і т.д.), і виріб, що повністю копіює реальний об’єкт (фотоапарат, молоток, годинник та ін.).

Рекламна агенція «АРТ-ЛІНІЯ» пропонує Вам повний комплекс послуг з виготовлення стел. Ми розробимо для Вас ексклюзивний дизайн і наші фахівці проконсультують Вас з будь-яких питань, що стосуються найбільш дієвого розміщення реклами.

Стелла світлова для обміну валют

Стелла світлова “Обмін валют”- друк на плівці оракал + поклейка на основу кіоску. Стелла світлова – короб виконаний з пластику, поклеєний плівкою оракал, внутрішня світлодіодна підсвітка, таблички змінні з цифрами

Клієнти